Ecoservis

Potřebujete vyklidit sklep, byt, dům, halu nebo například sklad?

Nezákonná skládka_železo a barevné kovy

Potřebujete vyklidit sklep, byt, dům, halu nebo například sklad?

Pak hledáte naše odpadové služby.

Rychlé a levné vyklizení objektů spadá do našich služeb stejně jako například odpadové poradenství či vypracování ročního hlášení. Pokud zmiňujeme objekty, tak kromě bytů, domů, hal a skladů máme na mysli také sklepy, půdy, kanceláře, úřady, školy, továrny nebo průmyslové objekty.

Odvezeme a zlikvidujeme jakékoli odpady

Důležité je zmínit, že se ničeho nezalekneme! Potřebujete se zbavit těžkých strojů, které vyžadují odbornou demontáž? Není problém. Neobejdete se bez demoličních prací? Zajistíme. Statika vašeho objektu byla narušena přírodními živly, sesuvy půdy, záplavami nebo požárem? I v tomto případě vám rádi pomůžeme.

Ekologická likvidace všech druhů odpadů

To všechno samozřejmě včetně ekologické likvidace jakéhokoliv druhu odpadu a následného vyčištění objektu. Jelikož disponujeme potřebnou technikou (dodávky, kontejnery, nákladní vozy, bagry, cisterny atd.), můžete se na nás stoprocentně spolehnout. Odvoz odpadu je pro nás rovněž samozřejmostí.

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně. Nejprve zvolíme termín, vypracujeme cenovou kalkulaci a stanovíme další postup, respektive harmonogram, který si oboustranně potvrdíme. Zakládáme si na levném, účinném a efektivním řešení.

Pro více informací stačí napsat na náš email (info@ecoservis.eu), popřípadě vyplnit nezávazný online poptávkový formulář (zde).