Ecoservis

Kontejnerová přeprava odpadů

Kontejnery na odpady

Potřebujete kontejner? Jde o skvělého pomocníka, kterého oceníte zejména u stavebních prací, vyklízení a demolic objektů. Ale taky jako kontejnery na nebezpečné odpady u vás ve firmě. Zajistíme vám výhodný pronájem kontejneru. Zajišťovat si například odvoz sutě nebo odpadu svépomocí je příliš složité a namáhavé, pronájem kontejneru si u nás může zajistit kdokoliv, fyzické osoby, podnikatelé i firmy.

Velký kontejner na vše, co potřebujete zlikvidovat

Nejde o malé kontejnery, které naplníte za 5 minut, ale o velkoobjemové kontejnery Abroll, které zajisté uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Kontejnery nabízíme v několika velikostech a podle vašich požadavků vám přistavíme takový, jaký budete potřebovat. Naše kontejnery jsou kvalitní a ve výborném technickém stavu. Přistavíme vám je přesně tam, kam budete potřebovat, třeba přímo na stavbu, na dvorek u domu nebo kamkoliv jinam.

 

Přistavíme, odvezeme i zlikvidujeme

Pokud potřebujete kontejner pro vyklizení nebo demolici, přistavíme vám ho na jak dlouho budete potřebovat. Následně ho odvezeme a odpad ekologicky zlikvidujeme. Je jedno, jestli půjde o větve ze zahrady, stavební suť nebo starý nábytek, poradíme si s likvidací všech druhů odpadu. Může jít také o nebezpečný odpad, který odvezeme v režimu ADR a také ho vhodným způsobem zlikvidujeme.

Poptejte nás na kontejnerovou přepravu a likvidaci odpadů

Potřebujete jednorázově použít velkoobjemový kontejner? Žádný problém. Zajistíme jak jednorázovou, tak i pravidelnou spolupráci. Když se na nás obrátíte, individuálně se s vámi domluvíme na ceně na základě vašich požadavků. Pokud máte firmu, možná vám přijde vhod spolehlivý partner, který vám zajistí odvoz odpadů kdykoliv budete potřebovat.

Pokud máte o naše služby zájem, můžete vyplnit online poptávkový formulář na tomto odkazu a my vám rádi pomůžeme.