Ecoservis

Demolice objektů

Demolice a likvidace starých objektů

Zajistíme vám kompletní demoliční práce i následný odvoz suti, včetně likvidace a důkladného uklizení daného místa. Postaráme se jak o bourání drobných objektů, tak i velkých a výškových budov, hal, komínů, průmyslových objektů i speciálních staveb. Naše demolice kombinují jak zajištění hlavní bourací techniky (bagry, jeřáby aj.), tak i demontáže technologií a ruční bourání, včetně použití hydraulických nůžek a dalšího vybavení. Provádíme jak částečné, tak i kompletní demolice.

Demolujeme rychle a efektivně

Je často nepřípustné, aby demolice probíhala příliš dlouho a to zejména z hlediska hluku a prašnosti. Proto zajistíme rychlou a efektivní demolici v daném termínu a podle předem připraveného harmonogramu. Každá demolice je trochu odlišná, od použití techniky až po časovou náročnost a typ objektu, který se bourá. Demolici proto předchází vypracování plánu demolice, abyste měli sami přehled o náročnosti a postupu při dané demolici. Dokážeme se přizpůsobit  podmínkám zadavatele, veškeré práce budou koordinovány tak, aby organizačně i časově vyhovovaly plánu. Veškeré práce děláme za dodržení legislativy, norem a BOZP. Demolice je vedena odborně a klademe důraz na maximální profesionalitu u každého kroku, který demolice obnáší.

Likvidace suti a odpadu z demolice

Jak říká staré přísloví: „Když se kácí les, tak létají třísky“. Po demolici vznikne obvykle nemalé množství suti a případně dalšího odpadu. Veškeré sutiny odvezeme za pomoci nákladních vozů a velkoobjemových kontejnerů. Následně se postaráme o jejich roztřídění a ekologickou likvidaci. V mnoha případech lze sutiny rozdrtit a následně využít pro terénní úpravu pozemku. Pokud se jedná o likvidaci nádrží na ropné produkty nebo jiné chemikálie, skladů nebezpečných látek, sil aj., zajistíme odbornou demontáž a likvidaci nebezpečného odpadu, včetně možnosti odčerpání odpadních nebo nebezpečných látek, které budou adekvátním způsobem odvezeny a zlikvidovány v režimu ADR. Po odvezení suti a odpadu zajistíme vždy důkladné vyčištění dané plochy.

 

 

 

 

 

 

 

 

Objednávka demolice

V případě zájmu o demolici nás neváhejte kontaktovat, demolici vám zajistíme od A do Z, tedy od nezávazné cenové kalkulace až po plán demolice, realizaci, likvidaci suti a uvedení terénu do potřebného stavu.

Vyplňte nezávazný poptávkový formulář nebo nám napište na info@ecoservis.eu, myslím, že vás s cenami mile překvapíme – nezávazný online poptávkový formulář.