Ecoservis

Likvidace černých skládek

Nezákonné skládky – černé skládky

Pokud vás trápí černá skládka, zajisté se potýkáte s problémem, jak se jí zbavit. Skládky mohou působit mnoho problémů, jsou často nebezpečím pro okolní přírodu, mohou znečišťovat spodní vody, esteticky narušovat ráz krajiny a často překážejí v realizaci projektů na daném pozemku. Likvidace černých skládek je naší specialitou, tuto službu zajišťujeme pro obce firmy i fyzické osoby. Není skládka jako skládka, liší se velikostí i složením odpadu. V některých případech jde o stavební suť, vraky aut, běžný komunální odpad, starý nábytek, nebezpečný odpad nebo i směs různých druhů odpadu. K likvidaci odpadu máme k dispozici velkoobjemové kontejnery, kontejnery na nebezpečný odpad, nákladní vozy s hydraulickou ruku a další techniku.

Jak postupujeme při likvidaci černých skládek?

Když nás kontaktujete, nejprve místo prohlédneme, v případě menších skládek postačí fotografická dokumentace. Analyzujeme složení odpadu a na základě toho stanovíme cenovou kalkulaci. Následně využijeme naše zkušené pracovníky a adekvátní techniku k tomu, abychom černou skládku odstranili. Odpad vždy roztřídíme a zvolíme vhodný způsob likvidace odpadu, takže může být například recyklován, uložen na skládku, odvezen do spalovny aj.

Po odvezením odpadu naše práce nekončí, místo je důkladně vyčištěno a úhledně upraveno, aby se na místě nevyskytovaly ani drobné pozůstatky po nezákonné skládce.

Reference – likvidace černých skládek

Velkým neštěstím je, když se skládka objeví v přírodě, i s takovými případy se bohužel často setkáváme. Jedním z nich byla černá „lesní“ skládka v Klecanech. Postarali jsme se o odvoz a likvidaci této skládky, místo jsme následně vypucovali tak, že po skládce nezůstaly žádné stopy. Shlédněte video níže.

 

Jak jsme zmínili výše, skládky jsou různé, v mnoha případech může jít o sutě, ale třeba i nádrže s různými tekutinami. Likvidaci vlastními silami nedoporučujeme, obzvláště tehdy, když neznáte přesné složení odpadů. My máme odpovídající techniku a dostatek pracovníků, který se postará o likvidaci skládky v co nejkratším termínu. Podívejte se na video, jak jsme to zvládli v jedné opuštěné hale.

 

Likvidace skládek nemusí být cenově náročná a ušetří vám mnoho starostí i námahy. Nikdy nedáme na prázdná slova, proto rádi ukážeme naše reference, níže můžete vidět likvidaci skládky (stav před a potom) v prostředí průmyslového objektu, kde byla směs odpadu zahrnující suť, spotřebiče, pneumatiky a další odpad.

 

 

 

 

 

 

 

 V příkladu níže jsme se zase potýkali s množstvím nádrží, které bylo zapotřebí odvézt a adekvátně zlikvidovat. Nyní je na daném místě čisto a po nádržích ani stopy.

 

 

 

Objednávka likvidace černé skládky

Jestliže potřebujete zlikvidovat skládku, kontaktujte nás a my se postaráme o to, aby se brzy stala minulostí a dané místo bylo opět vzhledné, čisté a bezpečné.

Vyplňte nezávazný poptávkový formulář nebo nám napište na info@ecoservis.eu, myslím, že vás s cenami mile překvapíme – nezávazný online poptávkový formulář.