Ecoservis

Dodávková autodoprava

Dodávková přeprava

Potřebujete dostat náklad co nejrychleji z bodu A do bodu B? Naše flotila dodávek je tu od toho, aby vám zajistila rychlou, spolehlivou a cenově výhodnou přepravu do 3,5 tuny. Naše dodávky jsou v perfektním stavu, jsou pravidelně servisované a sledujeme je prostřednictvím GPS. Pokud potřebujete přepravit zásilku ke klientovi, materiál na stavbu nebo třeba technické vybavení do firmy, zajistíme vám přepravu jakéhokoliv nákladu. Máme k dispozici dodávky různých velikostí, podle velikosti nákladu, který potřebujete převážet.

Profesionální přístup a stoprocentní spolehlivost přepravy

Obrátit se na nás můžete jednorázově, ale zajistíme i výhodnou pravidelnou spolupráci. Ke každému našemu zákazníkovi přistupujeme individuálně a můžeme vám zajistit i individuální ceny, se kterými zajisté budete spokojeni. V mnoha případech je pro firmy i jednotlivce cenově příliš náročné pořizovat vlastní dodávky, mnohem výhodnější volbou je svěřit tuto práci nám. Nastavíme vám takové ceny a podmínky, které pro vás budou ekonomicky výhodné.

Dodávkami celé ČR, i v režimu ADR

Doprava prostřednictvím dodávek je vám dostupná v rámci celé České republiky a zajistíme i přepravu v režimu ADR. Naše vozidla jsou plně pojištěná, takže se nemusíte obávat ani přepravy cenných věcí. K manipulaci s převáženým nákladem používáme vhodnou techniku, případně i vhodné obalové materiály a zajištění, aby nedošlo k poškození převážených věcí. Naši zkušení pracovníci dbají na to, aby doprava proběhla ve vámi požadovaném termínu a podle vašich požadavků. Postaráme se také o expresní přepravu.

Odvoz odpadů dodávkovými auty a likvidace odpadů

Zajistíme odvoz vašich odpadů našimi dodávkovými auty do 3,5t. Přepravujeme odpady v našich dodávkách v IBC kontejnerech, sudech, kanystrech či  na paletách v pytlích apod. Zajistíme ekologickou likvidaci vašich odpadů včetně všech legislativních náležitostí.

Zadejte svou poptávku dodávkové přepravy

Vyhýbáme se škatulkování služeb, proto dokážeme vyhovět jednoduché přepravě i náročnějším požadavkům. Neváhejte nás kontaktovat s vaší poptávkou, obratem vám zajistíme odpověď i s cenovou kalkulací.

Pokud máte o naše služby zájem, můžete vyplnit online poptávkový formulář na tomto odkazu a my vám rádi pomůžeme.