Ecoservis

Vyklízení domů a bytů

Vyklízení domů a bytů a likvidace odpadů

Zajistíme vám levné vyklizení domů a bytů. Dům plný starého nábytku, nepotřebného vybavení, stavební suti je problém, na který je většina lidí příliš krátká. Nevymýšlejte složitá řešení. Profesionální vyklizení objektu z rukou naší firmy je levné, rychlé a ušetří vám mnoho zbytečných vrásek na tváři.

Vyklizení domů a bytů

Postaráme se o vyklizení interiéru, ale i exteriéru a sklepních nebo půdních prostorů. Může jít o běžné vyklizení bytu či domu, který jste zdědili nebo koupili, vyklizení po úmrtí, po nepřizpůsobivých občanech aj. Naši pracovníci jsou zkušení, postupují velmi šetrně, podle předem domluveného harmonogramu a zajistí také odbornou demontáž linek, spotřebičů a dalších zařízení. Disponujeme nákladními vozy, dodávkami i kontejnery a další potřebnou technikou. Nemusí jít jen o vybavení domácnosti, postaráme se také o odvoz suti, likvidaci černé skládky na pozemku aj. Součástí vyklizení mohou být i demoliční práce, například zbourání bytového jádra.

Vyklízení dalších objektů

Vyklizení zajistíme také u kanceláří, úřadů, škol, školek a dalších objektů. Pokud jsou na místě citlivé dokumenty, můžeme zajistit jejich skartaci.

Důkladný úklid a likvidace odpadů

Kromě vyklizení se postaráme o profesionální úklid. Mnoho míst může být znečištěných nebo může být dané místo zasaženo hnilobou, plísněmi, fekáliemi nebo i škůdci. Stanovíme vhodný způsob sanace (od čištění až po deratizaci, dezinfekci a další) a provedeme úklid, který uvede objekt do co nejlepšího stavu.

Potřebujete zajistit vyklizení?

Pokud ano, kontaktujte nás, ke každému klientovi přistupujeme individuálně, zajistíme vám vyklizení v potřebném termínu. Samozřejmostí je cenová kalkulace předem a stanovení postupu, který si s klientem předem odsouhlasíme. Místo navštíví náš pracovník, důkladně ho prohlédne a domluví se s vámi na detailech. Ať už jde o vyklízení Liberec, vyklizení Česká Lípa, Cvikov nebo jakoukoliv jinou lokalitu v Libereckém kraji nebo v celé české republice, zajistíme vám levné a účinné řešení.

Vyplňte nezávazný poptávkový formulář nebo nám napište na info@ecoservis.eu, myslím, že vás s cenami mile překvapíme – nezávazný online poptávkový formulář.