Ecoservis

Čištění kanalizace

Čištění kanalizací, šachet, svodů apod.

Disponujeme kompletním technickým vybavením pro čištění kanalizace a potrubí. Kromě potrubí a kanalizace vyčistíme také zanesené revizní šachty, dešťové vpustě, dešťové svody, odtokové kanálky i stoupačky. Postaráme se také o čištění částí potrubních systémů, od propustků až po nátoky, kolektory nebo shybky. Postaráme se o účinné tlakové čištění a to ležaté i svislé, čistíme i motorovým pérem a poradíme si s potrubím různého průměru. Ať už je potrubí nebo kanalizační systém ucpán jakýmkoliv materiálem, zajistíme opětovnou průchodnost a důkladné vyčištění. K naší práci vždy přistupujeme zcela profesionálně, v mnoha případech používáme kamerové TV prohlídky pro monitoring kanalizačního systému, abychom zjistili stav potrubí a mohli zajistit efektivní vyčištění.

Čištění ucpaných kanalizací

Ucpaná kanalizace je velkým problémem a obvykle o sobě dá vědět. Poznáte ji podle zápachu v domě, špatně odtékající vody, podle pohybů hladiny vody v záchodové míse, ale třeba i podle vlhkých zdí. Pokud jste něco takového zaznamenali, tak řešení tohoto problému neodkládejte a kontaktujte naší firmu, která vám čištění kanalizace zajistí. Obstaráme kompletní čištění kanalizace a potrubí.

 

Pokud máte o čištění kanalizace či jiných svodů, vpustí apod. zájem, neváhejte nás kontaktovat, zajistíme vám předběžnou kalkulaci a domluvíme se s vámi na detailech.