Ecoservis

Cisternová přeprava

Cisternová přeprava odpadů

Disponujete tekutým odpadem, který potřebujete zlikvidovat? Každý odpad se odváží a likviduje specifickým způsobem. V případě tekutého odpadu jsme schopni zajistit kompletní službu odvozu i likvidace a to za dodržení všech potřebných norem. Disponujeme odpovídající technikou a rádi vám nabídneme možnost jednorázové i pravidelné spolupráce.

Abychom mohli tuto činnost vykonávat, vlastníme odpovídající techniku nebo využíváme smluvní partnery a máme i zkušené pracovníky, kteří zajistí profesionálně odvedenou práci. Dokážeme zlikvidovat všechny druhy kapalného odpadu, od odpadních vod bez nebezpečných vlastností až po nebezpečný odpad, který zahrnuje i rozpouštědla, oleje, zaolejované vody, řezné emulze, odpadní vody a celou řadu chemikálií.

Jak probíhá odvoz tekutého odpadu

K odsátí i přepravě používáme speciální cisternový vůz, který je uzpůsobený k tomu, aby dokázal nasát tekutý odpad pomocí vlastního sacího zařízení. Když je odpad naložený, následně je odvezen k vhodné likvidaci. Způsob likvidace se samozřejmě liší podle toho, o jaký druh odpadu se jedná, na základě odborné analýzy se stanoví vhodný postup. Cílovou stanicí tekutého odpadu tedy může být průmyslová čistírna odpadních vod, zařízení pro regenerací oleje, spalovna a další.

Odvoz odpadu za pomoci cisterny i kontejnerů

Cisterna je schopna pojmout velké množství odpadu a je efektivním řešením v případě, pokud disponujete velkým množstvím tekutého odpadu k likvidaci. Kromě cisterny dokážeme zajistit odvoz tekutého odpadu i v maloobjemových nádobách, které se nabízí v různých provedeních podle druhu odpadu, který se v nich bude převážet. Může jít o IBC kontejnery i sudy a kanystry různého objemu. Službu nabízíme po celém tuzemsku, včetně ADR.

Poptávka cisternové přepravy a likvidace odpadů

Ne každý náš zákazník má s likvidací tekutého odpadu dostatek zkušeností. Neváhejte se na nás obrátit, zajistíme vám i poradenství a doporučíme vám vhodný způsob likvidace. Samozřejmostí z naší strany je vypracování nezávazné kalkulace. Naše ceny nejsou vysoké a očekávat od nás můžete profesionálně odvedenou práci i odborný a zodpovědný přístup. Máme moderní techniku, dostatek zkušeností a to vše rádi zúročíme k vaší spokojenosti.

Pokud máte o naše služby zájem, můžete vyplnit online poptávkový formulář na tomto odkazu a my vám rádi pomůžeme.