Ecoservis

O FIRMĚ

ECOSERVIS – komplexní nakládání s odpady s.r.o.

Společnost ECOSERVIS – komplexní nakládání s odpady s. r. o. se již řadu let zabývá problematikou odpadového hospodářství. Svým zákazníkům a klientům nabízíme komplexní řešení nakládání s odpady. Našimi zákazníky jsou menší či větší podniky, živnostníci, nemocnice atd., zkrátka vše, kde k nějaké produkci odpadů dochází. Našim zákazníkům můžeme nabídnout profesionální služby proškolených a kvalifikovaných zaměstnanců. Mezi naše hlavní činnosti patří svoz, likvidace…

Společnost ECOSERVIS – komplexní nakládání s odpady s. r. o. se již řadu let zabývá problematikou odpadového hospodářství. Svým zákazníkům a klientům nabízíme komplexní řešení nakládání s odpady. Našimi zákazníky jsou menší či větší podniky, živnostníci, nemocnice atd., zkrátka vše, kde k nějaké produkci odpadů dochází.

Našim zákazníkům můžeme nabídnout profesionální služby proškolených a kvalifikovaných zaměstnanců. Mezi naše hlavní činnosti patří svoz, likvidace a znovuužití odpadů, zajištění zákonných povinností (evidence odpadů, roční hlášení o produkci odpadů…), kontrola podniků a poskytování poradenství.

Naším cílem je vytvořit pro naše zákazníky takové podmínky, aby se o odpady nemuseli vůbec starat – vše zařídíme za ně.

Odpady, kategorie ostatní i nebezpečné, skladujeme v našem skladu a dále s nimi svědomitě nakládáme. Přednost mají metody na znovuužití odpadů a využití těchto odpadů před likvidací.