Ecoservis

Čištění nádrží

Čištění nádrží PHM, LTO, TTO …

Potřebujete zajistit profesionální čištění nádrží? Zajistíme kvalitní a odborné čištění všech druhů nádrží, které zahrnují nádrže PHM, LTO, TTO, DAM, SAM, čištění lapolů, jímek, odlučovačů ropných látek aj. Čištění je provedeno velmi důkladně, aby došlo k odstranění všech usazených nečistot. Pro čištění vždy zvolíme vhodný způsob, aby nebyl agresivní a vedl k efektivnímu vyčištění, které vám umožní nádrž nadále bez problémů používat. Při čištění vždy dodržujeme potřebné ekologické a bezpečnostní předpisy. Veškeré kaly a sedimenty z nádrže odčerpáme a odborně zlikvidujeme.

Profesionální vyčištění nádrže

Čištění nádrží je obzvláště důležité před jejich revizí, likvidací nebo výměnou. Zajistíme jak vyčištění dané nádrže, tak i potřebného příslušenství, které může zahrnovat filtry či výměnu filtrů, záchytné jímky a další. Vždy prověříme i samotný stav nádrže, můžeme zajistit kontrolu její těsnosti, prověřit tloušťku stěn i její celkový stav, od kontroly koroze až po celkovou vizuální prohlídku nádrže a defektoskopii.

Spolupracujte s profesionály na čištění nádrží

Vždy vybírejte na tuto činnost pouze způsobilou firmu. Neprofesionální přístup může mít neblahé následky, obzvláště u nádrží, ve kterých se skladují hořlavé látky. S námi máte záruku, že budou všechny práce provedeny důsledně a odborně, podle platné legislativy.

Zajistíme vám jak jednorázové, tak i pravidelné čištění. Neváhejte nás kontaktovat, zajistíme vám potřebné poradenství i nezávaznou kalkulaci předem. 

Vyplňte nezávazný poptávkový formulář nebo nám napište na info@ecoservis.eu, myslím, že vás naše služby mile překvapí – nezávazný online poptávkový formulář.