Ecoservis

Vyklízení hal a skladovacích objektů

Vyklízíme haly a skladovací objekty

Potřebujete zajistit vyklizení nebo vyčištění nebytových prostor? Postaráme se o vyklizení průmyslových objektů, skladů, hal, kanceláří, továren a dalších objektů. V mnoha případech se nakoupí prostory, které jsou plné odpadu a věcí po předešlých majitelích. Zajistíme jejich kompletní vyklizení i odbornou ekologickou likvidaci.

Vyklidíme jakékoliv prostory a zlikvidujeme jakékoli odpady

Pokud je objekt plný výrobní techniky, těžkých výrobních strojů, postaráme se o odbornou demontáž za použití potřebného technického vybavení. Mnoho objektů je poškozeno přírodními živly, sesuvy půdy, záplavami nebo třeba požáry. Zajistíme i v takových případech vyklizení a také vyčištění objektu. Naše sanace jsou velmi účinné a celý proces vyklízení může být spojen i s demoličními pracemi, například v případě, že je narušena statika budovy. Samozřejmě zlikvidujeme i vešker odpady včetně nebezpečných odpadů.

Potřebná technika k vyklízení

Disponujeme potřebnou technikou, od bagrů až po cisterny, nákladní vozy, kontejnery na odpad a další. Pokud je na místě nebezpečný odpad, zajistíme i jeho odvoz a ekologickou likvidaci. V případě složitých kovových konstrukcí zajistíme jejich rozřezání. Žádný úkol pro nás není překážkou, náš tým zahrnuje mnoho zkušených pracovníků, kteří vám zajistí profesionální přístup. Vždy dodržujeme BOZP, platnou legislativu i všechny potřebné normy.

Jak postupujeme při vyklízení

Poté, co nás kontaktujete, přijede náš pracovník, který si objekt prohlédne následně se stanoví nezávazná cenová kalkulace. Poté se vypracuje projekt, který bude zahrnovat harmonogram prací, včetně termínu dokončení. Každý projekt je jiný, a proto ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a uděláme mu předběžnou cenovou kalkulaci za kompletní práce. Realizace probíhá rychle, šetrně a ekologicky. V případě demontáže kovových prvků a technologií se lze domluvit na jejich výkupu. Pracujeme i v těžko přístupných podmínkách a snažíme se vyhovět všem požadavkům zákazníka.

 

Objednávka vyklízení objektů a likvidace odpadů

Vyplňte nezávazný poptávkový formulář a poptejte vyklizení vašich nemovitostí nebo nám napište na info@ecoservis.eu, myslím, že vás s cenami mile překvapíme – nezávazný online poptávkový formulář.