Ecoservis

Roční hlášení za odpady 2019

Ročního hlášení o produkci a nakládání s odpady za rok 2019

Roční hlášení o odpadech

Je tu nový rok a s ním opět povinnost zpracovat a podat roční hlášení o produkci a nakládání s odpady, nebo jak se říká, hlášení za odpady a zaslat ho na ISPOP.

Termín je opět do 15. února a protože 15. února je sobota, tak máme letos prodlouženou možnost podat roční hlášení až do pondělí 17. 2. 2020.

Koho se roční hlášení za odpady týká?

Zde se nic nezměnilo. Každá fyzická nebo právnická osoba, která vyprodukovala více než 100 kg nebezpečných odpadů nebo víc jak 100 tun ostatních odpadů nebo má od krajského úřadu přidělené IČZ (identifikační číslo provozovny), má povinnost roční hlášení o odpadech zpracovat a zaslat.

Nezapomeňte, že i když jste nepřekročili limit pro podání ročního hlášení, tak máte povinnost vést průběžnou evidenci odpadů.

Rocnihlaseni.cz

Někteří z Vás rádi využívají možnost nahrát nám podklady přes web Rocnihlaseni.cz. V současné době tento web stále běží v omezeném režimu. Nyní pro vás připravujeme přepracovaný nový web, který bude přehlednější a přinese Vám ucelené informace o evidenci odpadů a ročních hlášeních za odpady. Věříme, že se Vám bude líbit. Vývoj můžete sledovat na www.rocnihlaseni.cz

Zaslání podkladů pro roční hlášení o odpadech

Roční hlášení  za odpady pro vás rádi zpracujeme a elektronicky podáme ISPOP. Podklady a případné dotazy směřujte na e-mail info@ecoservis.eu nebo info@rocnihlaseni.cz.