Ecoservis

Likvidace odpadů snadno a rychle? Jsme tady (nejen) pro autoservisy, výrobní podniky či stavební firmy

Likvidace odpadů snadno a rychle?

Jsme tady (nejen) pro autoservisy, výrobní podniky či stavební firmy

Podnikáte-li v odvětví, které se neobejde bez vzniku odpadů, tohle by vás rozhodně mělo zajímat. Likvidaci odpadů provádíme vždy v souladu se zákonem, takže se vyhnete až milionovým pokutám, a navíc jsme díky našemu ověřenému know-how schopni celý proces vyřídit bez nežádoucích prodlev a komplikací.

Samozřejmostí je pro nás zajištění komplexního procesu – od zařazení odpadů dle jejich katalogu, přes papírování, splnění všech zákonných povinností, až po odvoz a následnou likvidaci.

Druhy likvidovaných odpadů

Co se týče samotných odpadů, v praxi se může jednat například o biologický odpad, pneumatiky, nárazníky, druhotné suroviny (plasty, sklo, papír), stavební suť, vyřazená elektrozařízení, plechovky od barev, odpadní barvy, vyjetý olej, hadry od oleje, olejové filtry, odpadní ředidla, odpadní kyseliny, vyřazené chemikálie nebo zdravotní odpad. Nic z toho nám nedělá problém, o vše se vám postaráme!

Likvidujeme odpady nejen pro autoservisy, výrobní podniky či stavební firmy

Z výše uvedeného je zřejmé, že mezi naše klienty patří nejčastěji autoservisy, autolakovny, stavební firmy, průmyslové a strojírenské podniky, ale například i čerpací stanice, zdravotnické zařízení, tiskárny nebo administrativní centra. V principu nám však nezáleží na tom, zda jste živnostník, firma či instituce.

Pokud se nechcete třepat strachy kvůli případné inspekci a zbytečným problémům či dokonce pokutám, stačí se nezávazně ozvat na náš telefon 773 044 017 nebo email info@ecoservis.eu a domluvíme se na vzájemné spolupráci.